April, 04

«Орыс тілі» пәнінен өткізілген студенттік олимпиада

4- 9 сәуір аралығында  «Қазақ және орыс тілдері» кафедрасы жыл сайын  ұйымдастыратын 1 курс  қазақ бөлімі студенттерінің
                                                                                                                          арасында «Орыс тілі»  пәні бойынша олимпиада өткізді.

2016 жылдың 4 сәуірі күні І тур өтті. Олимпиадаға қатысуға 19 студентт өтініш берді.
   2016 жылдың 6-7 сәуір аралығында 2 тур болды. Бұл кезеңде орыс тілінен орфографиялық, лексикалық, морфологиялық, синтаксистік және стилистикалық 25 тапсырма  берілді. Келесі кезеңге өту үшін 20 сұраққа дұрыс жауап беру тиіс еді. Байқаудың нәтижесінде 2 турға 15 қатысушы өтті.
    9 сәуір күні олимпиаданың 3 туры болып өтті. Бұл кезеңге 11 студент қатысты. Қатысушылардың білімін п.ғ.д., профессор Жаданова К.Х. және ф.ғ.д., профессор Иманбердиева С.К. бағалады. Әділ  қазылардың шешімі бойынша келесі студенттер жеңімпаз атанды:

1 место- Жакып  Акбота,
2 место – Нурхатова Алуа